De vereniging is op veel fronten zeer actief en dat betekent dat er veel gebeurt. U weet dat de VNC is verhuisd naar een mooie plek vlak bij het Vredespaleis in Den Haag aan de Burgemeester van Karnebeeklaan 10 in Den Haag. Verder is er gewerkt aan de structuur van de vereniging, is er een nieuw dagelijks bestuur en een algemeen bestuur actief waarover u binnenkort wordt geïnformeerd en die op de Algemene Leden Vergadering zal moeten worden bekrachtigd. Het bestuur heeft besloten om de Algemene Leden Vergadering en de Jaarvergadering ineen te schuiven. Deze vergadering zal, zoals gebruikelijk, plaatshebben in juni van het komende jaar.
Verder zijn er gelukkig werkgroepen bezig met het organiseren van allerlei activiteiten. Zoals bijvoorbeeld de werkgroep cultuur die op 12 januari 2019 een interessante lezing heeft georganiseerd over de ontwikkelingen in de Chinese kunst sinds 1980. Aanvang 15.00 uur en het adres is Korte Vijverberg 2 in Den Haag. De lezing wordt gegeven door de heer Alex Lebbink, eigenaar van SinArts Gallery. Het aantal plaatsen is beperkt totmaximaal 30 personen. Het is dan ook nodig om u aan te melden door een e-mail te sturen naar info@vnc-china.nl. De prijs voor deelname bedraagt € 10,00 per persoon, dit bedrag dient te worden overgemaakt op rekening NL94INGB000299732 t.n.v. “Vereniging Nederland-China”. Het verspreiden van de nieuwsbrief is er door alle drukte en wat problemen met de website en het internet de laatate tijd een beetje bij ingeschoten, maar gelukkig wordt ook dit weer ter hand genomen.
Dus houd u mailbox in de gaten want de vruchten van het vele werk dat door actieve leden wordt verzet, zullen binnenkort tot uiting komen.
Rest mij u om namens het bestuur bijzonder fijne feestdagen toe te wensenen een heel goed jaar 2019!
Met vriendelijke groet, Henk Kool, voorzitter