Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Viering Chinees Nieuwjaar 2026: Jaar van het Paard

14 februari @ 10:30 - 21 februari @ 18:00

Ter gelegenheid van het “National Spring Festival” en het Landelijke Chinees Nieuwjaar 2026, worden in Den Haag van 14 tot 21 februari, culturele voorstellingen en cultuurmarkten georganiseerd om het “Jaar van het Paard” in te luiden

 

Programma 14 februari Stadhuis van Den Haag

10:30      Welkom in het Atrium van het Stadhuis van Den Haag, Spui 70. Opening cultuurmarkt .

11:30      Opening en welkomsttoespraken

13:00      Optreden van de wereldberoemde Wu Opera, met de onderdelen: “Speelsolo Picking Dates”, “Drie overwinningen op de skeletdemon”, “Negendelige gesegmenteerde draak”, “Dangma”,  “De hemelgodin strooit bloemen” en “Lyu Bu probeert het paard”

14:00     Artiesten voorstelling

15:30     Einde programma

 

Programma 14 februari Amare

11:00    Welkom in de Cultuurmarkt

13:00    Artiesten voorstelling

17:00    Einde programma

 

Programma Chinatown 21 februari

12.30                       Feestelijke opening op de Gedempte Burgwal, met indrukwekkende drumshow en nieuwe leeuwen die tot leven worden gebracht.

13.30 – 17:30          Optocht van de Chinese leeuwen en draken, begeleid door muziek, door Chinatown. Vuurwerk bij de Gedempte Burgwal en de Chinese Poort.

12.00 – 17:30          Bijzondere expositie sculpturen van de Chinese dierenriem, Rabbijn Maarsenplein

12:00                      Alle dagen tot sluitingstijd, genieten van de culinaire hoogtepunten in de prachtige restaurants van Chinatown De Haag.

  

Toegang is gratis en iedereen is welkom! Het gehele programma en verdere informatie over de festiviteiten treft u aan op: www.chineesnieuwjaar-denhaag.nl

Gegevens

Organisator

Locatie